ОРЕНДА ПІДЙОМНИКІВ PEKKANISKA

Найбільший вибір підйомників! Консультація, Доставка, Сервіс.

Новини Pekkaniska

Заміна світильників, Київ

Детальніше

Обслуговування обладнання в цехах Інтерпайп-Сталь

Детальніше


Pekkaniska

Будівельні, ремонтні, монтажні роботи вимагають використання спеціальної підйомної техніки. З її допомогою можна підняти людей для роботи на висоті, обладнання, проведення різних операцій, установки освітлення (ліхтарів), білбордів, ремонтні роботи з багатоповерхівками. Для того, щоб забезпечити комфортне та швидке виконання всіх операцій, потрібні підйомники. Купувати цю будівельну техніку не завжди є раціональним рішенням. Найкращим варіантом у такому разі є оренда.

При виборі витягів рекомендується враховувати такі моменти:

умови навантаження та розвантаження;

висота, на якій проводитимуться роботи;

тип робіт – зовнішні чи внутрішні;

тип основи – ґрунт або бетонна підлога;

різновид робіт;

необхідність горизонтального вильоту або вертикального підйому;

вантажопідйомність;

вага обладнання та інструментів, які будуть використовуватись у роботі.

Відштовхуючись від цих критеріїв, можна легко підібрати необхідний підйомник. До того ж парк компанії Pekkaniska становить понад 900 одиниць. На сайті Ви зможете ознайомитись з каталогом підйомної техніки. При виникненні складнощів з вибором обладнання Ви завжди зможете звернутися за допомогою до фахівців компанії.

Оренда підйомника: переваги

Наші клієнти можуть орендувати вежі підйомники за вигідними цінами. Підйомники, які надає в оренду компанія Pekkaniska, відрізняються практичністю, мобільністю, зручністю експлуатації, керування та надійністю. Крім цього, до основних переваг оренди витягів варто віднести: Клієнти отримують необхідне обладнання залежно від типу та умов роботи на необхідний термін (подобово). Усі механізми відповідають сучасним вимогам безпеки. Відмінна альтернатива купівлі техніки. Економія коштів, оскільки потрібно викладати повну вартість устаткування. Немає потреби у додаткових витратах, пов’язаних з орендою приміщення для зберігання підйомників, реєстрацією, наймом додаткового персоналу, огляд техніки в наглядових органах.

Оренда будівельних підйомників від компанії Pekkaniska

Арендувати механізми можна у Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі, Києві. Компанія Pekkaniska – це, перш за все, сервіс, в якому: Парк обладнання, що постійно оновлюється. Механізми доставляються спеціалізованим транспортом. Все обладнання, що надається в оренду, знаходиться в відмінному стані. У разі виникнення поломки Ви завжди можете викликати механіка. За потреби буде здійснено заміну обладнання у найкоротші терміни. Для отримання техніки в оренду необхідно: консультація та підбір техніки; складання та підписання договору; оплата послуг та доставка; інструктаж з управління техніки; доставка техніки до об’єкту; робота із підйомними механізмами. Незалежно від конструкції та конфігурації, наші витяги забезпечують високу ефективність. З ними Ви зможете безпечно проводити роботи на будь-якій висоті.