Ножичні підйомники

Ножичний підйомник забезпечує вертикальний підйом людей, вантажів і дозволяє виконувати широкий спектр робіт на висоті до 18 метрів.

Акумуляторні ножичні підйомники призначені для роботи в приміщеннях і на відкритих майданчиках з рівною твердою поверхнею. Області застосування - торгові центри, виробничі і промислові об'єкти, аеропорти, склади, спорткомплекси та ін. Використовуються для проведення оздоблювальних, монтажних, малярних, складських та інших видів робіт. Особливостями даного типу підйомників є низький рівень шуму, відсутність вихлопних газів, колеса, які не залишають слідів, компактність (є моделі, які проходять в стандартний дверний отвір 0,8 м), автономна робота від акумуляторів близько 8 годин. Акумуляторні ножичні підйомники забезпечують робочу висоту до 14 метрів.

Дизельні ножичні підйомники використовуються в основному для роботи на відкритих майданчиках, а також для виконання робіт на висоті всередині приміщень. За рахунок повного приводу, коліс з позашляховим протектором, виносних опор  дизельні підйомники є незамінними при роботі на будмайданчиках в умовах бездоріжжя. Велика довжина платформи і значна вантажопідйомність дозволяють працювати з великогабаритними і важкими елементами - монтаж металевих конструкцій, сендвіч-панелей, систем вентиляції, систем пожежогасіння, сигналізації та інших інженерних комунікацій. Дизельні ножичні підйомники забезпечують робочу висоту до 18 метрів.

Всі підйомники обладнані висувною робочою консоллю. Вона дозволяє збільшити розмір платформи в горизонтальному напрямку. Керування підйомником здійснюється з робочої платформи (внизу розташований додатковий пульт з основними функціями).

Акумуляторні підйомники

Модель Висота підйому Розмір платформи Вага Вантажопідйомність Брошура
Haulotte Star 6
Haulotte Optimum 8 Брошура
Haulotte Compact 8 Брошура
Haulotte Compact 10 Брошура
Haulotte Compact 10N Брошура
Haulotte Compact 12 Брошура
Haulotte Compact 14 Брошура
JLG 4069LE Брошура

Технічні дані (розміри, вага і т.п.) можуть відрізнятись залежно від року виробництва і модифікації! Обов'язково уточнюйте інформацію при замовленні обладнання!

Дизельні підйомники

Модель Висота підйому Розмір платформи Вага Вантажопідйомність Брошура
Haulotte Compact 12DX Брошура
Haulotte H12SX Брошура
Haulotte H15SX Брошура
Haulotte H18SX Брошура

Технічні дані (розміри, вага і т.п.) можуть відрізнятись залежно від року виробництва і модифікації! Обов'язково уточнюйте інформацію при замовленні обладнання!