Причіпні підйомники

Головна перевага причіпних підйомників - велика висота підйому робочої платформи в поєднанні з невеликою вагою самої машини. Вони можуть буксируватись автомобілем у вигляді причепу.

Причіпні підйомники призначені як для внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Завдяки гідравлічному приводу підйомники даного типу може пересувати одна людина. Вони служать для виконання оздоблювальних, монтажних, електротехнічних робіт, обслуговування комунікацій та обладнання на висоті, в том числі зовнішньої реклами, систем пожежної безпеки, сигналізації та ін., а також активно використовуються в котеджному будівництві. За рахунок невеликої ваги, маневреності і можливості керування безпосередньо із корзини, причіпний підйомник перевищує можливості звичайної автовишки.

В якості джерела живлення використовується звичайна однофазна електромережа (230 В) та/або дизельний двигун. Залежно від моделі підйомника  висота виконуваних робіт сягає до 26 метрів.

Причіпні підйомники

Модель Висота підйому Розмір платформи Вага Вантажопідйомність Брошура
Dino 150T Брошура
Dino 180T Брошура
Dino 210XT Брошура
Dino 260XTD Брошура

Технічні дані (розміри, вага і т.п.) можуть відрізнятись залежно від року виробництва і модифікації! Обов'язково уточнюйте інформацію при замовленні обладнання!