Телескопічні підйомники

Для збільшення робочої зони в горизонтальному напрямку застосовуються підйомники стрілового типу. Вони можуть бути телескопічними або колінчатими. Колінчаті підйомники дозволяють виконувати роботи в складнодоступних місцях. Телескопічні підйомники мають довгу пряму стрілу і велику робочу зону по горизонталі. 

Компактні моделі акумуляторних колінчатих підйомників призначені для роботи в приміщеннях або на рівних відкритих майданчиках з твердим покриттям. Вони активно застосовуються на заводах і фабриках, складах, спорткомплексах для виконання широкого спектру робіт, таких як монтажні, оздоблювальні, електротехнічні, складські, роботи з обслуговування інженерних комунікацій. Даний тип підйомників володіє такими особливостями, як низький рівень шуму, відсутність вихлопних газів, колеса, що не залишають слідів, автономна робота близько 8 годин. Акумуляторні колінчаті підйомники забезпечують робочу висоту до 15 метрів.

Для виконання зовнішніх робіт і робіт всередині приміщень використовуються дизельні колінчаті й телескопічні підйомники, котрі оснащені повним приводом, двома поворотними вісями, потужними позашляховими колесами. Вони використовуються для фасадних, монтажних робіт, прокладання інженерних мереж, монтажу систем вентиляції, пожежогасіння, сигналізації, а також застосовуються для обслуговування об'єктів, що знаходяться на великій висоті та в складнодоступних місцях. Дизельні самохідні колінчаті підйомники забезпечують робочу висоту до 41 метра.

Акумуляторні підйомники

Модель Висота підйому Розмір платформи Вага Вантажопідйомність Брошура
Haulotte Star10 Брошура
Haulotte HA12IP Брошура
Haulotte HA15IP Брошура

Технічні дані (розміри, вага і т.п.) можуть відрізнятись залежно від року виробництва і модифікації! Обов'язково уточнюйте інформацію при замовленні обладнання!

Дизельні підйомники

Модель Висота підйому Розмір платформи Вага Вантажопідйомність Брошура
Haulotte HA16RTJ Брошура
Haulotte HA16PX Брошура
Haulotte HA18PX Брошура
Haulotte HA20PX Брошура
Haulotte HA 20 RTJ PRO Брошура
Dino 205RXT
Dino 240RXT Брошура
Haulotte H25TPX Брошура
Haulotte HA 26 RTJ PRO Брошура
Haulotte HA32PX Брошура
Haulotte HA41PX Брошура

Технічні дані (розміри, вага і т.п.) можуть відрізнятись залежно від року виробництва і модифікації! Обов'язково уточнюйте інформацію при замовленні обладнання!